Ankara-Hoşdere de Travesti Sex Hikayesi

Bazı geceler bakımlı ve seksi görünen travestileri izlemek için, onlara laf atmak ve ortam müsait olursa sohbet etmek için hoşdereye çıkarız arkadaşlarla. Genelde arabada üç kişi olur en fazla ve amacımız dediğim gibi sadece sohbet. o güne kadar bir travesti ile sikiş hayal ettiğimi hatırlamıyorum ve öyle bir isteğimde yoktu zaten ama derlerya bi yere kadar diye işte bende öyle diyorum. Travesti ile sikişmek istemiyorsan bi yere kadar, yani senin zevkine uygun travestiyi görene kadar bekleyin ve olacakları görün.
Yine o gün her zaman ki gibi amacımız sohbet, geyikti ve hoşdereye aşşağıdan girmiştik. Ankarada oturanlar varsa bu yazımı okuyanlar tam olarak nereden söz ettiklerimi bilir, oturmayanlar için kısaca ankara-hoşdereyi tarif edeyim. Uzun ve hafif dik bir yokuş olan ve yokuşun uzunluğu bir iki kilometre olan bir cadde. Bu cadde üzerinde travestiler genelde arabalarında bir aşağı bir yukarı turlarlar, araç içinde olanlarla pek sohbet edilmez ama dışarıda duranlarla güzel muhabbet dönüyor o gün diğer günlerin aksine sohbet etmek için travesti aramaya cadde üzerinden değilde bir sokaktan girmiştik ve sokakta hiç abartmıyorum lolita bir porno yıldızı gibi görünen, pürüzsüz bir travesti vardı.
Masum bir liseli kız tavırları ile insanı azdırmak için ne gerekirse yapacak bir tipteydi ve beni o gece o travesti çok fena azdırmıştı. Daha önce hiç yapmam ama o gün yanımda ki arkadaşlara ben bunu istiyorum dedim ve en azından arka koltukta bir sakso istiyordum. O kadar güzel ve tatlı bir travesti ile yatmazsam kendimi zararda hissedecektim. Böylesine ateşli birini kaçırmak bana aptallık gelmişti o yüzden travestinin yanında durduk ve fiyatını sorduk. Evde mi yoksa arabadamı istersiniz diye sordu. Bende sadece ben istiyorum ve arabada olabilir ama evin varsa senin evinde de olabilir dedim. Oda evime gelirsen 100 liraya istediğini yapabiliriz arabada istersen 50 liraya ağzıma alabilirim seninkini dedi.
Ben arabada sexten aslında pek hoşlanan biri değilim, daracık gelir bana ve bir kaç tecrübem olduğu için söylüyorum siz siz olun arabada sıkış pışık sikiş yaşamayın çünkü bir tadı olmuyor. Evde istiyorum dedim ve bizi eve götürmesi için onu arabaya aldık. Ben arka koltukta oturuyordum ve yanıma oturmuştu. Üzerinde ki tişörtü ve altında ki mini pembe eteği ile sen seksi kızdan daha seksi en masum liseliden daha masum görünüyordu. Aklımı başımdan almıştı ve onun aslında bir siki olduğunu hiç aklımın ucuna bile getirmiyor sadece evde onu bir saat boyunca kesintisiz sikeceğimi düşünüyordum.
Evi pek uzakta değildi, onu arabaya aldığımız yerin iki dakika uzaklığında bir apartmanın en üst katında oturuyordu. İçeri girdiğimizde onun kadar seksi olmasada bir travestiyle daha tanışmıştık ama benim istediğim o tatlı travestiydi ve hiç sohbet falan etmeden direk beni odasına atmasını söyledim. Çok azmıştım ve bakire kız sikecek kadar heyecanlıydım. Beni odasına götürdü, kapımızı kilitledi ve karşıma otur diyerek beni koltuğa oturttu. Tam karşısında pantolonumun önü açık ve sikim dışarda bir şekilde onu izliyordum. Çok yavaş hareketlerle dans eder gibi üzerimdekileri çıkarıyor ve kısık seslerle beni mi sikmek istiyorsun? o yarrağı içime mi sokacaksın? göt deliğimi mi istiyorsun söyle bakayım? diye bana sorular soruyordu.
Bu sorular karşısında tahrik olmamak mümkün değildi ve evet bebeğim seni istiyorum, göt deliğinde beni istiyor mu? verecek misin bana söyle bakayım, istiyor musun seni bağırta bağırta sikmemi? diye ona karşılık veriyordum ve travesti sikiş yaşamadan önce ortamı ısıtıyordum. Üzerindekileri tek tek çıkarmıştı taki altında külotu kalana kadar. Memelerini görmenizi çok isterdim ve hatta memelerini ilk gördüğümde fotoğraflarını çekmek istedim ama görmek istediğin zaman yanıma gel fotoğraf çekmene izin vermiyorum diyerek çektirmemişti.
Memelerini görür görmez aralarına sokup ağzını sikesim gelmişti. Onu sırt ütsü yatırdıktan sonra üzerine çıkıp sikimi ağzına sokmayı hayal etmiştim, hem ağzına sokmayı hemde o dolgun memelerinin arasına sokmayı. Bir süre karşılıklı edepsiz konuşmalardan sonra sonunda yanıma kadar gelmişti ve üzerinde sadece külotu duruyordu. Eliyle sikimi kavradı ve önce baş kısmını öpmeye sonra sadece başını yalamaya başladı. Amacı beni azdırmaktı, tam ağzına alacak gibi yapıyor ama almıyordu. Sikimin ucu o kadar çok ıslanmıştı ki artık aşağı doğru akmaya başlamıştım. Benim ucu zevk suyu birikmiş sikimi gördükçe oda azıyor ve ucundaki zevk sularını yalayarak hmm çok güzel tadın var, sen şimdi ağzıma da boşalmak istersin değil mi? diyordu.
Evet diyordum, evet göt deliğini siktikten sonra ağzına sokmak istiyorum, ağzına sokup boğazına kadar yarrağımı iteklemek istiyorum. Eğer bu konuda yeteri tecrüben yoksa seni kusturabilirim haberin olsun diyerek başını tutup hadi bakalım al artık hepsini ağzına deyip sikimin tamamın ağzına sokmuştum. Hiç zorlanmamıştı, sertleşmiş sikimi bir hamlede ağzına alıp yutmaya çalışmıştı. Siz daha önce hiç oral sex sırasında yarrağınızı kadının boğazına doğru sokup dahada iteklediniz mi? kadın nefes alamaz hani gözleri yaşarır ve göz makyajı varsa göz kenarlarından akar. Sert sex yaptığınızı hatırlayıp tekrar tekrar azarsınız hani?
İşte bizde bir kaç dakika boyunca öyle bir ilişki yaşadık, travesti sakso çekiyordu bende o ağzına her soktuğunda daha derinlere alabilmesi için başını sıkı sıkı yarrağıma bastırıyordum. O kadar kız siktim ve inanın böyle oral sex çektirmedim. Travesti bu işin kompetanı olmuştu, sakso çekme konusunda çoğu fahişeye ders verebilecek bir kıvamdaydı. Dakikalarca ağzına almasını ve yarrağımı emmesini izledim. Emerken konuşması çok hoşuma gidiyordu. Bir yandan yarrağımı emiyor bir yandan canım benim, ne kadar güzel şeysin sen öyle, senin üstüne oturmak için sabırsızlanıyorum, seni içime almak için ve içimde patlatmak için sabırsızlanıyorum diyordu. Ben bunları duydukça iyice abazaya bağlıyor ve oral sexten daha fazlasını ister duruma geliyordum.
Nitekim öylede oldu, oral sexle yetinemeyip onu oturduğum koltuğa domalttım, külotu hala duruyordu ve onu sikmek için külotu çıkarmak yerine göt deliğini açmak için külotu biraz kenara almıştım. Külotu çok dardı ve götü kocaman olduğu için külot rahat kaymıyordu. O kadar etine dolgun bir kalçası vardı ki oral sexteki başarısını şimdi anal sexle devam ettireceği hissini uyandırmıştı bende. Götüne çok fazla zorlamamıştım çünkü sikiş öncesi kayganlaştırıcı krem kullanmış ve göt deliğini sikilmeye hazır duruma getirmişti. Bir defa zorlamamla götüne girmiştim ama ne giriş. İçine girdikçe o bağırıyor ve çok iyi sikiyorsun, sikilmeyi çok seviyorum hadi devam et, beni ağlata ağlata sik, sikerkende vur hadi diyordu.

Bir cevap yazın